free web creation software

2007 рік

Загальна сума витрачених коштів 409579,50 грн.

- Надання 21 призу для проведення змагань серед юнаків та дівчат 17.01.2007 р. на прохання Одеської шахово-шашкової школи олімпійського резерву.

- Надання 6 лютого 2007 року благодійної допомоги Тертовій Марії у вигляді закупівлі необхідних медичних препаратів. 

- проведення благодійної акції на молодіжному святі у день Святого Валентина та збір коштів на благодійну діяльність фонду у сумі 510 грн. 

– Передача 22 лютого 2007 року був мамі Дашеньки Ясинуватою медичного препарату «Диспор» для лікування ДЦП на суму 2380 грн.

- Відвідування Одеського дельфінарію 22 хлопцями-сиротами на прохання керівництва «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей»

- Проведення благодійної акції щодо заохочення дітей – учасників змагання з шахів в Одеській шахово-шашковій школі олімпійського резерву у березні 2007 року. 

- надання матеріальної благодійної допомоги Дроздовському Ю.А. у розмірі 10000,00грн на підставі спільного тристороннього договору. 

- Організація відвідування Одеського дельфінарію 27 хлопцями – учасниками змагань на прохання організаторів Чемпіонату України з шахів серед дівчат та юнаків віком до 14 років.

- Надання благодійної допомоги Тертовій Марії у вигляді закупівлі необхідних медичних препаратів, 21 березня.

- Надання 12 призів для проведення півфіналу першості СДЮШОР м.Одеси та області серед юнаків та дівчат до 12 років на прохання Об'єднання шахово-шашкових клубів. 

- надання фінансової допомоги для організації міжнародного турніру інтелектуальних ігор у розмірі 5240.00 грн. 

- Закупівля та встановлення у Дитячій міській лікарні №3 компресора «ДК50 плюс дру, безмасляний, 60 л/хв, ріверс 25л, шафа» на загальну суму 10707грн. 

- надання благодійної допомоги Тертовій Марії у вигляді закупівлі необхідних медичних препаратів у розмірі 1666,50 грн.

- Закупівля та передача 50 квитків для відвідування дітьми з інтернату «Хабад» дельфінарію 1 червня 2007 року на суму 750 грн. у рамках святкування дня захисту дітей.

- 1 червня – день захисту дітей. До цього дня було проведено такі акції: 

- розвезено до шкіл, інтернатів, реабілітаційних центрів та шахово-шашкової школи 720 порцій морозива; 

- проведено прогулянку на катамарані «Хаджибей» із частуванням морозивом, напоями та концертом для дітей інтернатів № 4 та № 5; 

- проведення на Куликовому полі сеансів одночасної гри у шахи;

- відвідування онкогемологічного відділення Одеської дитячої обласної лікарні з передачею для дітей шприців та медичних систем та частування дітей фруктами.

- Надання солодких подарунків у вигляді 50 коробок цукерок для учасників Гала-концерту «Зоряна юність Одеси», що відбувся 30 травня 2007 року у приміщенні Російського театру. 

- Передача для життєзабезпечення дітей памперсів та пляшечок для годування під час урочистого запуску компресора у дитячій ДКЛ №3. 

- надання благодійної допомоги у сумі 2000.00 грн. на прохання благодійного фонду «Світлий дім».

- Надання допомоги у проведенні відкритої першості СДЮШОР з шахів у вигляді 48 призів.

- Організація для 100 дітей недержавного УВО "Хабад" прогулянку вздовж берегів Одеси на катері, з частуванням печивом. 

- Організація відпочинку дітей УВО «Хабад» у «Ігроленді». 

- Установка металопластикових вікон у трьох палатах Дитячої міської лікарні №3. 

- Надання матеріальної допомоги Одеському Обласному Театру Юного Глядача у сумі 2000.00грн. 

- Організація відвідування циркової програми «Екстрім-Арена» дітьми-сиротами оздоровчого центру «Вікторія».

- Надання дітям банку «Південний» безкоштовні квитки до Одеського цирку на циркову програму «Екстрім-арена».

- Придбання та оплата установок вікна та кондиціонера у ДКБ №3. 

- Збір дитячих речей у працівників банку «Південний», та передали їх до Дитячої міської клінічної лікарні №3 . 

- Надання медичних препаратів дитині-інваліду дитинства Кулясову Владиславу у сумі 1020.00грн. 

- Придбання для двох дитячих будинків сімейного типу, під час підготовки їх до школи, канцелярських товарів та письмового приладдя.- Закупка и передача развивающих игр для детей в интернат «Хабад» на сумму 520 грн. 

- Організація закриття міжнародного шахового турніру пам'яті Геллера, 15.09.2007р.

- Надання благодійної допомоги Труновову Саші, 1992 року народження у збиранні грошей на операцію у «НДІ ім. Н.М. Бурденко» у розмірі 1000.00 грн. 

- Надання медичного препарату «Сомазін» дитині-інваліду дитинства Кулясову Владиславу у розмірі 460,00 грн. 

– На святкування «Дня вчителя», організованим Управлінням освіти та науки, подарували торт на суму 770 грн. 

- встановлення металопластикових вікон ще у трьох палатах Дитячої Міської лікарні № 3 на суму 4200 грн.

- Надання благодійної допомоги Назимову Руслану 2005 року народження для оплати лікувальної путівки до міжнародної клініки на суму 1000грн.

- Організація та постачання необхідних медичних препаратів медичного пункту у головному відділенні АКБ «Південний» на суму 1330грн. 

- Надання благодійної допомоги студентці Маші Тертовій, хворій на розсіяний склероз, у сумі 500 грн. для придбання ліків для лікування. 

- Закупівля та встановлення у медичному пункті головного відділення АКБ «Південний» електрокардіограф, біомеханічний стимулятор, інгалятор, ультрофіолетовий опромінювач та апарат УВЧ.

- Проведення акції з відвідин Одеського державного національного театру опери та балету дітьми реабілітаційного центру ім. Я. Корчака, дітьми підприємств-спонсорів фонду.

- Надання благодійної допомоги Одеському театру юного глядача для подорожі на фестиваль. 

- поповнення необхідними медичними препаратами медичного пункту у головному відділенні АКБ «Південний» у розмірі 330 грн. 

- доставлення медичних препаратів дитині-інваліду дитинства Кулясову Владиславу та інваліду-студентці Тертової Маші на суму 1403грн.

- Надання СДЮШОР призи для переможців турніру з шахів у вигляді призів на суму 255 грн.

- Передача до онкогематологічного відділення Одеської обласної дитячої лікарні холодильника для зберігання лікарських медичних препаратів. 

- проведення, спільно зі Страховою компанією „Гарант-Авто”, акції з передачі районним організаціям Інвалідів м. Одеси рибних, овочевих та фруктових консервів у кількості понад 70 тисяч банок. 

- Організація в онкогематологічному відділенні Одеської обласної дитячої лікарні солодкого святкового столу (фрукти, йогурт, печиво) у розмірі 303 грн.

- Надання Одеському Обласному протитуберкульозному диспансеру матеріалів для встановлення та ремонту опалювальної системи лікарні на суму 2565 грн

- Придбання двох комплектів необхідного обладнання для підтримки дихальної системи до реанімаційного відділення Одеської обласної дитячої лікарні.

© Copyright 2005 - 2024 БФ "Милосердя Віктор"